Beton a čerpání betonu pro Zlín a okolí

Betonárna Zlín – Prštné, umístěna v průmyslovém areálu Svit – Rybníky byla postavena jako zcela nový výrobní areál v roce 2000 a vybavena nejmodernější výpočetní technikou pro výrobu betonových směsí. Nejprve s míchacím centrem K 05 Stetter, poté, již v roce 2006 byla provedena modernizace míchacího centra na 2 m3 BHS 2 s hodinovým výkonem 90 m3 za hodinu. Tímto se stala betonárnou s největším hodinovým výkonem ve Zlíně. Na betonárně je k dispozici 5 zásobníků pro sypké materiály, jako jsou cement, struska, popílek, vápenec a anhydrit, dále pak 5 zásobníků pro různé druhy kameniva a 10 zásobníků pro přísady používající se pro zlepšení vlastností betonu. Díky tomuto množství materiálů máme možnost vyrábět širokou škálu betonových směsí s různými požadovanými vlastnostmi.
Výroba je plně automatizovaná s maximálním omezením lidského faktoru. Při dávkování jednotlivých složek využíváme vah s tenzometrickými snímači, které jsou pravidelně kalibrovány. Jednotlivé zásobníky kameniva jsou vybaveny vlhkostními sondami pro měření obsahu vody v kamenivu, což zajišťuje správné dávkování kameniva a vody. Pro ekologický provoz betonárny byla postavena recyklační linka pro zbytky betonů vrácených ze staveb, ale také z oplachu autodomíchávačů a čerpadel. V rámci vodního hospodářství byl vystavěn odlučovač ropných látek. K dopravě betonových směsí k zákazníkovi slouží autodomíchávače o objemu 4, 5, 6, 7, 8 a 9 m3, k dopravě betonové směsi na stavbě do konstrukce slouží naše čerpadla s dosahem 28 m a 36 m, speciální čerpadlo PUMI s možností naložení betonu do 7 m3 a výložníkem s dosahem 28 m. Nově jsme pro Vás pořídili autodomíchávač s dopravním pásem, s délkou výložníku 15 metrů a objemem bubnu 9 m3 betonové směsi. Na přání zajistíme u našich smluvních partnerů čerpadla s dosahem 32, 39 a 42 m. Na veškeré zákonem dané betonové směsi firma vlastní certifikát, na jejichž základě vystavila prohlášení o shodě. Společnost je držitelem certifikátu systému managementu jakosti dle ČSN EN ISO 9001:2009.

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com