Máme kamenivo, štěrk, makadam i písek pro Zlín

as-stappa kamenivo prstne betonarna

V roce 2004 jsme rozšířili nabídku naší společnosti o maloobchodní a velkoobchodní prodej kameniva. Během uplynulých let jsme se zařadili mezi významné dodavatele kameniva nejen ve Zlínském kraji, ale i na celé Moravě. Dodávky nabízených materiálů zajistíme velmi operativně jak pro drobné odběratele, prodejní sklady tak i pro velké stavby. Nabízíme přírodní kamenivo drcené i těžené různých frakcí v množství dle požadavků zákazníka. V našich prodejních skladech ve Zlíně-Loukách a Zlín-Prštné-Betonárna nabízíme z těženého kameniva žlutý písek, potěrák, štěrk, těženou 8-16 i 16-32, těženou 4-8 ( vhodná jako doskočiště do dětských hřišť ), 8-16,16-22 i okrasnou 22-63 z drceného kameniva frakce 32-63 (makadam), 16-32, 4-8 (např. pod zámkovou dlažbu) a štěrkodrť 0-63, vše v dostatečném množství. Dále dodáváme materiály i jiných frakcí dle požadavků zákazníka přímo na stavbu po celé Moravě. Samozřejmostí je zajištění dopravy dle požadavků od Avie, Liaz, Tatry po soupravy a návěsy. V případě Vašeho zájmu nás prosím kontaktujte.

Z technických důvodů je stanoveno minimální účtované množství kameniva na 0,3 m3, což odpovídá 25-30 kýblům. Děkujeme za pochopení.

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com