Představení firmy TAŠ-STAPPA beton, spol s r. o.

Pouze to nejlepší je dost dobré, tak znělo motto Ole Kirka Christiansena, zakladatele společnosti a vynálezce kostek LEGO a i dnes se stále v tomto duchu nese každá oblast naší činnosti.

Ole Kirk Christiansen

Zakladatel společnosti lego

Založení firmy

Společnost TAŠ – STAPPA beton byla založena v roce 2000 společně firmou TAŠ PREFA, která působila od roku 1991 jako výrobce prefabrikátů a od roku 1996 i jako dodavatel transportního betonu ve Zlínském regionu a společností STAPPA mix Brno, předního výrobce betonových směsí v Brněnském regionu od roku 1991.

Na podzim roku 2000 jsme otevřeli zcela nově vybudovaný areál ve Zlíně – Prštném pro výrobu betonových směsí. Součástí areálu je technologie betonárny, recyklační linka zbytků betonových směsí a administrativní budova. Vzhledem ke zvyšujícím se požadavkům na kvalitu nejen betonových směsí, ale i na kvalitu nabízených služeb firma provedla na začátku roku 2006 další modernizaci a rekonstrukci technologie pro maximální dosažení výkonu betonárny, na dnešních 90m3 čerstvého betonu za hodinu. Dále pak společnost nakoupila nové čerpadla betonových směsí s dosahem výložníku 28m a 36m, nově autodomíchávač s pásem s dosahem výložníku 15 metrů, tyto čerpadla provozuje dceřiná společnosti TAŠ-STAPPA betonpumpy, spol. s.r o.

Nabízíme i kamenivo

V roce 2004 jsme rozšířili naši nabídku o prodej těžených a drcených kameniv různých frakcí a druhů kvality. Našimi zákazníky jsou jak drobní odběratelé, malé a střední firmy, tak velké stavební společnosti zaměřující se na zakázky většího rozsahu. Drobné odběry jsou realizovány z našeho prodejního skladu ve Zlíně – Loukách a to buď naší dopravou (avie, liaz, tatra) nebo dopravou vlastní. Větší stavby zásobujeme především dodávkami přímo z výrobny pomocí velko-objemových nákladních automobilů.

Unikátní stavební systém PURLIVE

V roce 2013 byla zahájena výroba unikátních stavebních systémů pod značkou PURLIVE. Stavební systém PURLIVE je určen pro řešení konstrukcí nosných stěn, stropů a střech. Může být využit při stavbách rodinných domů, bytových a polyfunkčních domů, dále pak i při stavbě letních a víkendových domků. Systém splňuje velmi náročné energetická kritéria vyplývající z předpokládaných budoucích norem EU v této oblasti. Navštivte stránky PURLIVE.

Od roku 2014, v rámci organizační restrukturalizace, zabezpečuje výrobu a prodej betonových směsí, kameniva, stavebního řeziva a palivového dříví 100% vlastněná dceřiná společnost TAŠ-STAPPA s.r.o.. Prodej stavebních systémů PURLIVE 100% vlastněná dceřiná společnost PURLIVE s.r.o..

Úplnou nabídku a informace najdete v jednotlivých sekcích.

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com