Se stavbou domu neotálejte – nyní je ten pravý čas!

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest

Díky tlaku legislativy na energetickou potřebu budov se cena nových domů od roku 2020 zvedne nákladově o 10-15 %. Při průměrné ceně domu 3 mil. Kč se tedy jedná o řádově 300 000 korun.  Pojďte stavět s námi ještě tento rok!

Nová směrnice totiž vyžaduje, aby nové budovy v zemích EU byly téměř energeticky nulové, což splňují tzv. pasivní domy, které využívají energie získané například pomocí tepelných čerpadel ze země nebo jiných obnovitelných zdrojů. To se pochopitelně promítne i nákladů stavby. Návratnost takové investice je odhadována řádově na 15 let, což odpovídá době, kterou by mělo takové zařízení vydržet bez větších servisních zásahů.

Ti, kteří si uvědomují, jak čas rychle letí, se snaží zahájit výstavbu ještě roce 2019. Toto nařízení není totiž jediná věc, která se projeví zvýšenými náklady na stavbu domu. Z daších je potřeba zmínit zvýšení ceny energií, stavebních materiálů, pozemků a v neposlední řadě i cenu lidské práce vycházející z nedostatku kvalifikované pracovní síly.

Firma PURLIVE je na tuto situaci připravena a nabízí své výrobní kapacity, radu a spolupráci při stavbě nových domů. Chcete-li předejít zvyšování nákladů, kontaktujte naše obchodní zástupce, kteří se vám budou plně věnovat:

Pavel Richter, richter@purlive.cz, 601 370 944

Ing. Petr Ambrož, ambroz@purlive.cz 733 699 993

Sdílejte příspěvek se svými přáteli!

Share on facebook

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com