Technika pro výrobu a čerpání betonu

Betonárna Zlín - Prštné

Betonárna: Stetter H2-RS
Řízení: Automatický provoz řízený moderní výpočetní technikou
Výkon: 90 m3/hod.
Materiál: 5 druhů cementu a příměsí, 5 druhů kameniva, 10 druhů přísad

Zařízení pro ohřev záměsové vody a ohřev kameniva horkým vzduchem. K dispozici zařízení pro recyklaci zbytků betonové směsi

Recyklační zařízení: STETTER RA 6
Vymývací výkon: 6 m3 betonu / hod.

Autodomíchávače o objemu 4, 5, 6, 7, 8 a 9m3 čerstvého betonu

Společnost TAŠ-STAPPA beton disponuje přímo na betonárně ve Zlíně autodomíchávači s celkovým objemem 55m3. Celkem skupina firem kolem STAPPA mix Brno disponuje v dopravě přes 200m3. Tento rozsáhlý vozový park je garancí spolehlivosti při rozvozu objednaných betonových směsí.

Čerpadla betonových směsí

Dceřiná společnost TAŠ-STAPPA betonpumpy provozuje ve Zlíně čerpadla s dosahem 28 a 36m. Tyto čerpadla jsou osazena na podvozcích Mercedes Benz. Stroje jsou zcela nové s datem výroby 2007, s nejmodernějším vybavením. Nově jsme rozšířili nabídku o autodomíchávač s dopravním pásem, s délkou výložníku 15 metrů a objemem bubnu 9 m3 betonové směsi. V případě potřeby má firma k dispozici prostřednictvím smluvních partnerů čerpadla s dosahem 32, 39, 40, 42, 44 m.

Schémata přepravní techniky

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com